V-10G5-1C24-K
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
قسمت # NOVA:
571-1131312-V-10G5-1C24-K
شماره قطعه سازنده:
V-10G5-1C24-K
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Chassis Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Electronics Inc-EMC Div
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC125 V
رتبه بندی ولتاژ - AC250 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه V-10
نیروی عملیاتی 120gf
سلسله V
نیروی رهاسازی15gf
قبل از سفر0.063" (1.6mm)
سفر دیفرانسیل0.025" (0.6mm)
سفر بیش از حد0.030" (0.76mm)
موقعیت عملیاتی 0.815" (20.7mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 50,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 300,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP40
رتبه فعلی (آمپر) 10A (AC), 100mA (DC)
نوع محرکLever, Roller
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)