PTL45-15O0-105A2
SLIDE POT 1M OHM 0.06W TOP 45MM
قسمت # NOVA:
429-1594916-PTL45-15O0-105A2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTL45-15O0-105A2
بسته استاندارد:
60
برگه اطلاعات فنی:
1 MOhms 0.06W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای اسلاید
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
سلسلهPro Audio PTL
نوع فیدرStandard, LED
محدوده سفر45mm
اندازه / ابعادRectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه PTL45
نوع تنظیمبالا
توان (وات) 0.06W
تحمل±20%
مقاومت 1 MOhms