RSF-1575.420-2000-1411-TR
FILTER SAW 1575.42MHZ 5SMD
قسمت # NOVA:
330-2554064-RSF-1575.420-2000-1411-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RSF-1575.420-2000-1411-TR
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
1.57542GHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.3dB 2MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهRaltron Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهRSF
فرکانس - مرکز 1.57542GHz
بسته / مورد5-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
پهنای باند 2MHz
برنامه های کاربردی General Purpose
از دست دادن درج 1.3dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)