SF14-1575F5UUA1
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
قسمت # NOVA:
330-2554058-SF14-1575F5UUA1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SF14-1575F5UUA1
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
1.575GHz Frequency GPS RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.4dB 3MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSF, Kyocera
فرکانس - مرکز 1.575GHz
بسته / مورد5-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
پهنای باند 3MHz
برنامه های کاربردی GPS
از دست دادن درج 1.4dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)