SF16-0953M4UU01
FILTER SAW 953MHZ 4SMD
قسمت # NOVA:
330-2552810-SF16-0953M4UU01
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SF16-0953M4UU01
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
953MHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.5dB 6MHz Bandwidth 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSF, Kyocera
فرکانس - مرکز 953MHz
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.055" W (1.60mm x 1.40mm)
پهنای باند 6MHz
برنامه های کاربردی General Purpose
از دست دادن درج 2.5dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)