SF1186B-2
FILTER, SAW, 1575.42 MHZ, 6SMD
قسمت # NOVA:
330-2555417-SF1186B-2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SF1186B-2
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
1.57542GHz Frequency GPS RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.68dB 15.3MHz Bandwidth 6-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهRFMi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه SF1186
سلسله-
فرکانس - مرکز 1.57542GHz
بسته / مورد6-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
پهنای باند 15.3MHz
برنامه های کاربردی GPS
از دست دادن درج 2.68dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.054" (1.38mm)