JWMW11RA1A
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
قسمت # NOVA:
567-1225066-JWMW11RA1A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
JWMW11RA1A
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Rocker Switch SPST 10A (AC/DC) 125 V Panel Mount, Snap-In
More Information
دسته بندیسوئیچ های راکر
سازندهNKK Switches
RoHS 1
ولتاژ روشنایی (اسمی)-
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 85°C
نوع نصبPanel Mount, Snap-In
شماره محصول پایه JWMW11
سلسلهJW
رنگ - محرک/درپوشBlack
علامت گذاری محرکO I
عملکرد سوئیچOn-Off
نوع روشنایی، رنگ-
جریانSPST
زندگی ماشینی 25,000 Cycles
زندگی الکتریکی 25,000 Cycles
امکانات Epoxy Sealed Terminals
حفاظت از ورودIP67 - Dust Tight, Waterproof
رتبه فعلی (آمپر) 10A (AC/DC)
نوع محرکConcave (Curved)
ابعاد برش پانل Rectangular - 25.00mm x 15.40mm
سبک خاتمهSolder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)