GRS-4012-0047
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
قسمت # NOVA:
567-1225462-GRS-4012-0047
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GRS-4012-0047
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Rocker Switch SPDT 16A (AC) 125 V Panel Mount, Snap-In
More Information
دسته بندیسوئیچ های راکر
سازندهCW Industries
RoHS 1
ولتاژ روشنایی (اسمی)-
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -20°C ~ 105°C
نوع نصبPanel Mount, Snap-In
شماره محصول پایه GRS-4012
سلسله4000
رنگ - محرک/درپوشBlack
علامت گذاری محرکO -
عملکرد سوئیچOn-On
نوع روشنایی، رنگ-
جریانSPDT
زندگی ماشینی 100,000 Cycles
زندگی الکتریکی 25,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورود-
رتبه فعلی (آمپر) 16A (AC)
نوع محرکConcave (Curved)
ابعاد برش پانل Rectangular - 19.20mm x 12.90mm
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187" (4.7mm)