BGT24ATR12E6433XUMA1
IC SWITCH RF 32VQFN
قسمت # NOVA:
453-1510588-BGT24ATR12E6433XUMA1
شماره قطعه سازنده:
BGT24ATR12E6433XUMA1
برگه اطلاعات فنی:
RF Switch IC General Purpose - 50Ohm PG-VQFN-32-9
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده PG-VQFN-32-9
شماره محصول پایه BGT24ATR12
محدوده فرکانس 24GHz ~ 24.25GHz
جریان-
سلسله-
نوع RF General Purpose
انزوا-
فرکانس تست -
P1dB-12dBm
IIP3-
امپدانس50Ohm
تامین کننده ولتاژ3.14V ~ 3.47V