MS323-20S
32.3 X 23.8 X 4.7MM EMI/RF SHIEL
قسمت # NOVA:
445-1490677-MS323-20S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MS323-20S
بسته استاندارد:
49
برگه اطلاعات فنی:
RF Shield Shield, 1-Piece 0.937" (23.80mm) X 1.272" (32.30mm) Non-Vented Solder
More Information
دسته بندیسپرهای RF
سازندهMasach Tech Ltd.
RoHS 1
نوع نصبSolder
شماره محصول پایه MS323
سلسلهDrawn-Seamless EMI/RFI Shield
تایپ کنیدShield, 1-Piece
ارتفاع - به طور کلی0.185" (4.70mm)
عرض - به طور کلی0.937" (23.80mm)
تهویهNon-Vented
طول - به طور کلی 1.272" (32.30mm)