AWSZT-25.00CV-T
CERAMIC RES 25.0000MHZ SMD
قسمت # NOVA:
284-1865750-AWSZT-25.00CV-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AWSZT-25.00CV-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
25 MHz Ceramic Resonator - ±0.3% 40 Ohms -25°C ~ 85°C Surface Mount
More Information
دسته بندیطنین انداز
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -25°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAWSZT-CV
تایپ کنیدCeramic
ثبات فرکانس±0.3%
تحمل فرکانس±0.5%
بسته / مورد1512 (3731 Metric)
اندازه / ابعاد0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
امپدانس40 Ohms
امکانات -
فرکانس 25 MHz
ارتفاع 0.047" (1.19mm)