YC164-FR-072K2L
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
قسمت # NOVA:
473-1224207-YC164-FR-072K2L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YC164-FR-072K2L
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
2.2k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهYAGEO
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهYC164
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C
تعداد مقاومت ها4
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده -
توان در هر عنصر62.5mW
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.028" (0.70mm)
تحمل±1%
ضریب دمای±200ppm/°C