MPMT20011002AT1
RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3
قسمت # NOVA:
473-1224502-MPMT20011002AT1
شماره قطعه سازنده:
MPMT20011002AT1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
2k, 10k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهVishay Dale Thin Film
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهMPM
نوع مدارVoltage Divider
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها2
نسبت تطبیق مقاومت±0.05%
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت±2ppm/°C
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23
توان در هر عنصر100mW
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
اندازه / ابعاد0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.040" (1.02mm)
تحمل±0.1%
ضریب دمای±25ppm/°C