ORNTA1001AT1
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC
قسمت # NOVA:
473-1167552-ORNTA1001AT1
شماره قطعه سازنده:
ORNTA1001AT1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
1k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهVishay Dale Thin Film
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهORN
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها4
نسبت تطبیق مقاومت±0.05%
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت±5ppm/°C
بسته دستگاه تامین کننده -
توان در هر عنصر100mW
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
اندازه / ابعاد0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.068" (1.73mm)
تحمل±0.1%
ضریب دمای±25ppm/°C