4606X-102-471LF
RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP
قسمت # NOVA:
473-1224624-4606X-102-471LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4606X-102-471LF
برگه اطلاعات فنی:
470 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP
سلسله4600X
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها3
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 6-SIP
توان در هر عنصر300mW
شماره محصول پایه 4606X
بسته / مورد6-SIP
اندازه / ابعاد0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.200" (5.08mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C