EXB-2HV680JV
RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1506
قسمت # NOVA:
473-1167583-EXB-2HV680JV
شماره قطعه سازنده:
EXB-2HV680JV
برگه اطلاعات فنی:
68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده 1506
توان در هر عنصر62.5mW
شماره محصول پایه EXB-2HV
بسته / مورد1506, Convex, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.022" (0.55mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C