4609X-101-153LF
RES ARRAY 8 RES 15K OHM 9SIP
قسمت # NOVA:
473-1224647-4609X-101-153LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4609X-101-153LF
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
15k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
سلسله4600X
نوع مدارBussed
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها8
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبThrough Hole
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 9-SIP
توان در هر عنصر200mW
شماره محصول پایه 4609X
بسته / مورد9-SIP
اندازه / ابعاد0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.200" (5.08mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C