ACASA200222002P100
RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
قسمت # NOVA:
473-1224941-ACASA200222002P100
شماره قطعه سازنده:
ACASA200222002P100
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
20k Ohm ±0.5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±50ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهVishay Beyschlag/Draloric/BC Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهACA - Professional
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها4
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده -
توان در هر عنصر100mW
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.022" (0.55mm)
تحمل±0.5%
ضریب دمای±50ppm/°C