EXB-18V221JX
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 0502
قسمت # NOVA:
473-1224900-EXB-18V221JX
شماره قطعه سازنده:
EXB-18V221JX
برگه اطلاعات فنی:
220 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده 0502
توان در هر عنصر31mW
شماره محصول پایه EXB-18
بسته / مورد0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.018" (0.45mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C