EXB-V8V122JV
RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 1206
قسمت # NOVA:
473-1224888-EXB-V8V122JV
شماره قطعه سازنده:
EXB-V8V122JV
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
1.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهEXB
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها4
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 1206
توان در هر عنصر62.5mW
شماره محصول پایه EXB-V8
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.028" (0.70mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C