4606X-101-104LF
RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
قسمت # NOVA:
473-1167802-4606X-101-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4606X-101-104LF
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
سلسله4600X
نوع مدارBussed
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها5
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبThrough Hole
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 6-SIP
توان در هر عنصر200mW
شماره محصول پایه 4606X
بسته / مورد6-SIP
اندازه / ابعاد0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.200" (5.08mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C