CAY16-33R0F4LF
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206
قسمت # NOVA:
473-1167868-CAY16-33R0F4LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CAY16-33R0F4LF
برگه اطلاعات فنی:
33 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده 1206
توان در هر عنصر62.5mW
شماره محصول پایه CAY16
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.024" (0.60mm)
تحمل±1%
ضریب دمای±200ppm/°C