EXB-24V560JX
RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0404
قسمت # NOVA:
473-1187582-EXB-24V560JX
شماره قطعه سازنده:
EXB-24V560JX
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
56 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهEXB
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها2
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 0404
توان در هر عنصر62.5mW
شماره محصول پایه EXB-24
بسته / مورد0404 (1010 Metric), Convex
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.018" (0.45mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C