MS05-1A87-75L
RELAY REED SPST 500MA 5V
قسمت # NOVA:
466-1899573-MS05-1A87-75L
شماره قطعه سازنده:
MS05-1A87-75L
بسته استاندارد:
32
برگه اطلاعات فنی:
More Information
دسته بندیرله های نی
سازندهStandex-Meder Electronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبThrough Hole
سلسلهMS
ولتاژ سیم پیچ5VDC
رتبه بندی تماس (جاری)500 mA
ولتاژ سوئیچینگ200VAC, 200VDC - Max
جریان سیم پیچ 18 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
ولتاژ باید کار کند3.75 VDC
ولتاژ باید آزاد شود0.75 VDC
زمان عملیات0.5 ms
زمان انتشار0.1 ms
مقاومت کویل 280 Ohms