0603L050SLYR
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603
قسمت # NOVA:
126-2472927-0603L050SLYR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0603L050SLYR
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 500 mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPOLY-FUSE®, LoRho
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر50 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)500 mA
فعلی - سفر (این)1 A
زمان سفر100 ms
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)70 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)350 mOhms
بسته / مورد0603 (1608 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.030" (0.75mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر6V