1206L075THYR
PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
قسمت # NOVA:
126-2471005-1206L075THYR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1206L075THYR
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 750 mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPOLY-FUSE®, 1206L
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر100 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)750 mA
فعلی - سفر (این)1.5 A
زمان سفر200 ms
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)90 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)290 mOhms
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.030" (0.75mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر8V