FSMD260-16R
RESETTABLE FUSE - SMD, 1812 SIZE
قسمت # NOVA:
126-2472872-FSMD260-16R
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FSMD260-16R
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
- PTC Resettable Fuse 16V 2.6 A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهRFE/Fuzetec
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهFSMD1812
تایپ کنید-
فعلی - حداکثر100 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)2.6 A
فعلی - سفر (این)5 A
زمان سفر5 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)15 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)50 mOhms
بسته / مورد1812 (4532 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.061" (1.55mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر16V