0402L020SLKR
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
قسمت # NOVA:
126-2471062-0402L020SLKR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
0402L020SLKR
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 200 mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPOLY-FUSE®, LoRho
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر40 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)200 mA
فعلی - سفر (این)500 mA
زمان سفر1 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)100 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)1.25 Ohms
بسته / مورد0402 (1005 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.024" (0.60mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر6V