1812L200/16DR
PTC RESET FUSE 16V 2A 1812
قسمت # NOVA:
126-2473542-1812L200/16DR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1812L200/16DR
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 2 A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPOLY-FUSE®, 1812L
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر100 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)2 A
فعلی - سفر (این)3.5 A
زمان سفر2 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)20 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)70 mOhms
بسته / مورد1812 (4532 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.047" (1.20mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر16V