TRF250-080T
PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
قسمت # NOVA:
126-2473754-TRF250-080T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TRF250-080T
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80 mA Ih Through Hole Radial, Disc
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
سلسلهPolySwitch®, TRF250
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر3 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)80 mA
فعلی - سفر (این)160 mA
زمان سفر4 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)15 Ohms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)33 Ohms
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.390" (9.90mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
ولتاژ - حداکثر60V (250V Int)