PRG18BC2R2MM1RB
PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603
قسمت # NOVA:
126-2471333-PRG18BC2R2MM1RB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PRG18BC2R2MM1RB
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 12V 220 mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -20°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PRG18BC
سلسلهPOSISTOR®, PRG
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر6.5 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)220 mA
فعلی - سفر (این)500 mA
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.037" (0.95mm)
فاصله سرب-
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)2.2 Ohms
ولتاژ - حداکثر12V