HSCSAAN010NDAA5
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
قسمت # NOVA:
527-2809944-HSCSAAN010NDAA5
شماره قطعه سازنده:
HSCSAAN010NDAA5
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Pressure Sensor ±0.36PSI (±2.49kPa) Differential Male - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual 0.5 V ~ 4.5 V 4-SIP, Dual Ports, Opposite Sides
More Information
دسته بندیسنسور فشار، مبدل
سازندهHoneywell Sensing and Productivity Solutions
RoHS 1
دمای عملیاتی -20°C ~ 85°C
بسته دستگاه تامین کننده 4-SIP
شماره محصول پایه HSCSAAN
خروجی 0.5 V ~ 4.5 V
دقت±0.25%
نوع خروجی Analog Voltage
امکانات Amplified Output, Temperature Compensated
برنامه های کاربردی Board Mount
سلسلهTruStability® HSC
نوع فشارDifferential
فشار عملیاتی ±0.36PSI (±2.49kPa)
تامین کننده ولتاژ4.95V ~ 5.05V
اندازه پورتMale - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual