19C015PV5K
SENSOR PRESS VAC GAUGE 15PSI
قسمت # NOVA:
527-2810348-19C015PV5K
شماره قطعه سازنده:
19C015PV5K
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
Pressure Sensor -15PSI (-103.42kPa) Vacuum Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 mV ~ 100 mV (10V) Cylinder, Threaded
More Information
دسته بندیسنسور فشار، مبدل
سازندهHoneywell Sensing and Productivity Solutions
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده -
شماره محصول پایه 19C015
خروجی 0 mV ~ 100 mV (10V)
دقت±0.25%
نوع خروجی Analog Voltage
امکانات Temperature Compensated
برنامه های کاربردی Board Mount
سلسله19 mm
نوع فشارVacuum
فشار عملیاتی -15PSI (-103.42kPa)
تامین کننده ولتاژ15V
اندازه پورتMale - 1/4" (6.35mm) NPT