MPX2100DP
SENSOR DIFF PRESSURE 14.5 PSI MA
قسمت # NOVA:
527-2824467-MPX2100DP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MPX2100DP
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Pressure Sensor 14.5PSI (100kPa) Differential Male - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module
More Information
دسته بندیسنسور فشار، مبدل
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
بسته دستگاه تامین کننده -
شماره محصول پایه MPX2100
خروجی 0 mV ~ 40 mV (10V)
دقت-
نوع خروجی Wheatstone Bridge
امکانات Temperature Compensated
برنامه های کاربردی Board Mount
سلسلهMPX2100
نوع فشارDifferential
فشار عملیاتی 14.5PSI (100kPa)
تامین کننده ولتاژ10V ~ 16V
اندازه پورتMale - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual