RTB14005F
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 5V
قسمت # NOVA:
469-1953635-RTB14005F
شماره قطعه سازنده:
RTB14005F
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 5VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه RTB14
سلسله RT1
ولتاژ سیم پیچ5VDC
رتبه بندی تماس (جاری)12 A
ولتاژ سوئیچینگ400VAC - Max
جریان سیم پیچ 80.6 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Fully
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند3.5 VDC
ولتاژ باید آزاد شود0.5 VDC
زمان عملیات8 ms
زمان انتشار6 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 62 Ohms