T92P7D52-12
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
قسمت # NOVA:
469-1954998-T92P7D52-12
شماره قطعه سازنده:
T92P7D52-12
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه T92P7
سلسله T92
ولتاژ سیم پیچ12VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ277VAC - Nom
جریان سیم پیچ 140 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند9 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.2 VDC
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار15 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 86 Ohms