T92P7D22-24
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
قسمت # NOVA:
469-1954907-T92P7D22-24
شماره قطعه سازنده:
T92P7D22-24
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه T92P7
سلسله T92
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ277VAC - Nom
جریان سیم پیچ 70.8 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند18 VDC
ولتاژ باید آزاد شود2.4 VDC
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار15 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 350 Ohms
مواد تماسSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
امکانات -
فرم تماسDPST-NO (2 Form A)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.250" (6.3mm)