RZ03-1C4-D024
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
قسمت # NOVA:
469-1993083-RZ03-1C4-D024
شماره قطعه سازنده:
RZ03-1C4-D024
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه RZ03
سلسله RZ, SCHRACK
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ400VAC - Max
جریان سیم پیچ 16.7 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند16.8 VDC
ولتاژ باید آزاد شود2.4 VDC
زمان عملیات8 ms
زمان انتشار6 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 1.44 kOhms