HR723-2A-24VDC
RELAY 30A DPST 24VDC SCREW
قسمت # NOVA:
469-1884801-HR723-2A-24VDC
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
HR723-2A-24VDC
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil DIN Rail
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهKacon
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 80°C
نوع نصبDIN Rail
شماره محصول پایه HR723
سلسله HR723
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ250VAC, 110VDC - Max
جریان سیم پیچ 117 mA