T77V1D3-24
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
قسمت # NOVA:
469-1954458-T77V1D3-24
شماره قطعه سازنده:
T77V1D3-24
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
RoHS 1
دمای عملیاتی -30°C ~ 105°C
سلسله T77
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)3 A
ولتاژ سوئیچینگ250VAC, 30VDC - Max
جریان سیم پیچ 8.3 mA
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند18 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.2 VDC
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 2.88 kOhms