T9AP1D52-48-03
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
قسمت # NOVA:
469-1878374-T9AP1D52-48-03
شماره قطعه سازنده:
T9AP1D52-48-03
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبChassis Mount
شماره محصول پایه T9AP1
سلسله T9A
ولتاژ سیم پیچ48VDC
رتبه بندی تماس (جاری)30 A
ولتاژ سوئیچینگ277VAC - Max
جریان سیم پیچ 21 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند36 VDC
ولتاژ باید آزاد شود4.8 VDC
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار15 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 2.3 kOhms
مواد تماسSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
امکانات -
فرم تماسSPST-NO (1 Form A)
سبک خاتمهQuick Connect - 0.187"/0.250"