G2R-2-AC24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
قسمت # NOVA:
469-1988820-G2R-2-AC24
شماره قطعه سازنده:
G2R-2-AC24
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 70°C
سلسله G2R
ولتاژ سیم پیچ24VAC
رتبه بندی تماس (جاری)5 A
ولتاژ سوئیچینگ380VAC, 125VDC - Max
جریان سیم پیچ 37.5 mA
عایق کویل-
ولتاژ باید کار کند19.2 VAC
ولتاژ باید آزاد شود7.2 VAC
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار10 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 260 Ohms