T77S1D3-24
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
قسمت # NOVA:
469-1987146-T77S1D3-24
شماره قطعه سازنده:
T77S1D3-24
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -30°C ~ 105°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه T77S1
سلسله T77
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)3 A
ولتاژ سوئیچینگ250VAC, 30VDC - Max
جریان سیم پیچ 8.3 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Fully
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند18 VDC
ولتاژ باید آزاد شود1.2 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار4 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 2.88 kOhms