KUMP-11D18-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
قسمت # NOVA:
469-1955278-KUMP-11D18-24
شماره قطعه سازنده:
KUMP-11D18-24
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -45°C ~ 70°C
نوع نصبSocketable
شماره محصول پایه KUMP-11
سلسله KUMP
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)15 A
ولتاژ سوئیچینگ277VAC - Max
جریان سیم پیچ 51 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass B
ولتاژ باید کار کند18 VDC
ولتاژ باید آزاد شود-
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار10 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 472 Ohms
مواد تماسSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
امکانات -
فرم تماسDPDT (2 Form C)
سبک خاتمهPlug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)