KUP-14A15-24
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
قسمت # NOVA:
469-1955453-KUP-14A15-24
شماره قطعه سازنده:
KUP-14A15-24
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -45°C ~ 45°C
نوع نصبSocketable
شماره محصول پایه KUP-14
سلسله KUP
ولتاژ سیم پیچ24VAC
رتبه بندی تماس (جاری)10 A
ولتاژ سوئیچینگ240VAC - Max
جریان سیم پیچ 115 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و موم-
عایق کویلClass B
ولتاژ باید کار کند20.4 VAC
ولتاژ باید آزاد شود-
زمان عملیات15 ms
زمان انتشار10 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 72 Ohms
مواد تماسSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
امکانات -
فرم تماس3PDT (3 Form C)
سبک خاتمهPlug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)