J0971CS24VDC.45
RELAY UL GEN PURP SPDT 24VDC
قسمت # NOVA:
469-1955245-J0971CS24VDC.45
شماره قطعه سازنده:
J0971CS24VDC.45
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهCIT Relay and Switch
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه J0971CS
سلسله J097
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)10 A
ولتاژ سوئیچینگ277VAC - Max
جریان سیم پیچ 18.8 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Fully
عایق کویل-
ولتاژ باید کار کند18 VDC
ولتاژ باید آزاد شود2.4 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار10 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 1.28 kOhms