T77S1D10-12
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
قسمت # NOVA:
469-1953297-T77S1D10-12
شماره قطعه سازنده:
T77S1D10-12
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -30°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه T77S1
سلسله T77
ولتاژ سیم پیچ12VDC
رتبه بندی تماس (جاری)10 A
ولتاژ سوئیچینگ250VAC, 30VDC - Max
جریان سیم پیچ 37.5 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Fully
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند9 VDC
ولتاژ باید آزاد شود0.6 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار4 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 320 Ohms