LP3879SD-1.2/NOPB
IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
قسمت # NOVA:
15-38396-LP3879SD-1.2/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP3879SD-1.2/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 800mA 8-WSON (4x4)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-WSON (4x4)
شماره محصول پایه LP3879
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) -
PSRR 60dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / مورد8-WDFN Exposed Pad
فعلی - ساکن (Iq)1.4 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) 2.2 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)6V
جریان - خروجی 800mA