R1517S501B-E2-FE
IC REG LINEAR 5V 500MA 6HSOP
قسمت # NOVA:
15-78442-R1517S501B-E2-FE
شماره قطعه سازنده:
R1517S501B-E2-FE
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 500mA 6-HSOP-J
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهRICOH Electronic Devices Co., LTD.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-HSOP-J
شماره محصول پایه R1517
سلسلهR1517x
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.62V @ 500mA
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / مورد6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
فعلی - ساکن (Iq)36 µA
ویژگی های کنترلEnable, Soft Start
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)36V
جریان - خروجی 500mA