LP5900TL-2.8/NOPB
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DSBGA
قسمت # NOVA:
15-31988-LP5900TL-2.8/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP5900TL-2.8/NOPB
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA 4-DSBGA (1x1)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-DSBGA (1x1)
شماره محصول پایه LP5900
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.15V @ 150mA
PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit
بسته / مورد4-WFBGA, DSBGA
فعلی - ساکن (Iq)50 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 230 µA
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA